Predaj okuliarov

Na predaj ponúkame dioptrické okuliare, slnečné dioptrické okuliare a samozrejme slnečné okuliare bez dioptrií.

Vyšetrenie

U nás môžete podstúpiť bezplatné bezbolestné vyšetrenie zrakovej ostrosti, ktoré je zaradené medzi základné a najdôležitejšie vyšetrenia funkcie oka.

Záruka a úpravy

Vykonávame záručný a po záručný servis okuliarov ako aj úpravy a korektúry okuliarov po "zabehnutí" podľa potrieb klienta.

Opravy

Pri poškodení, deformovaniu, prípadne uvoľneniu súčiastky alebo iných nedostatokov, Vám v prípade možnosti radi okuliare v čo najkratšom čase opravíme.

Error message

Notice: Undefined property: view::$dom_id in template_preprocess_views_view() (line 116 of /data/web/yellowoptic.sk/public_html/sites/all/modules/views/theme/theme.inc).

Služby

 

Predaj okuliarov

Pri výbere okuliarov zohľadňujeme individuálne požiadavky každého zákazníka. Odborne poradíme, ktorý typ okuliarov je pre vás najvhodnejší. Našou špecialitou sú slnečné dioptrické okuliare, ktoré vyhotovujeme s príslušnými dioptriami najmodernejšími technológiami. Tieto slnečné dioptrické okuliare vám vieme vyrobiť v elegantnom štýle v rôznych originálnych farbách, tak ako aj v športovom prevedení so zaoblením.

 

Vyšetrenie zrakovej ostrosti

Vyšetrenie zrakovej ostrosti, ktorým vás prevedie Marián, je zaradené medzi základné a najdôležitejšie vyšetrenia funkcie oka. Pri tomto vyšetrení zistí kvalitu centrálneho videnia a posúdi celkový výkon oka. Bezbolestnými vyšetrovacími metódami vieme odhaliť refrakčné vady očí. Využívame viaceré metódy a zariadenia na správne diagnostikovanie prípadných refrakcií.

 

 

Zariadenia našej vyšetrovňe

 • Autorefraktometer
  prostredníctvom tohto zariadenia zmeriame objektívnu refrakciu do diaľky
 • Keratometer
  tento diagnostický inštrument zmeria zakrivenie predného segmentu oka rohovky
 • Pachymeter
  slúži na zistenie hrúbky očnej rohovky
 • Bezkontaktný tlakomer
  slúži na meranie vnútroočného tlaku
 • LCD Optotyp
  oproti klasickým prístrojom ponúka viac možností na presnejšie stanovenie subjektívnej korekcie
 • Foropter
  pomocou sady skiel meria refrakcie oka a v niektorých prípadoch ponúka viac možností a porovnaní subjektívnej korekcie
 • Visioffice 4D kamerový systém
  tento prístroj dokáže precízne merať všetky najdôležitejšie parametre pri ráme nasadenom na tvári klienta. Namerané hodnoty sa následne využijú na ideálne navrhnutie krivky šošoviek a rovnako na správne osadenie do okuliarového rámu. Meranie na tomto prístroji využívame predovšetkým pri progresívnych šošovkách.

Vyšetrenie zraku

Nechajte nám Vaše údaje a obratom Vás kontaktujeme ohľadom termínu vyšetrenia priamo v našej predajni na Záhradníckej 72 v Bratislave.

Opravy a servis

Ak sú vaše okuliare poškodené, deformované, prípadne sa na nich uvoľnila niektorá súčiastka alebo sa na nich objavil iný nedostatok, prineste ich k nám. Ak to bude možné, radi vám okuliare v čo najkratšom čase opravíme.

Zároveň vykonávame záručný a pozáručný servis okuliarov. Aj nové okuliare si môžu po krátkom čase nosenia vyžadovať úpravy. V takomto prípade príďte do našej optiky a okuliare prispôsobíme vašim potrebám.

K nášmu servisu štandardne patrí aj čistenie okuliarov ultrazvukom. Na bežné čistenie okuliarov vám postačí vlažná voda a saponát alebo mikrofázové utierky, ktoré nájdete aj u nás. Avšak odstránenie väčších znečistení alebo usadených nečistôt si vyžaduje odborný postup, aby ste sa vyhli možnému poškodeniu okuliarov.

V prípade, že vaše okuliare potrebujú hĺbkové čistenie, navštívte nás v našej predajni Yellow Optic, kde vám okuliare radi vyčistíme ultrazvukom.

HORE